www.cvonline.hu

Beszállítói minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Autóipari multinacionális gyártó cég magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vásárolt alkatrészek, anyagok ellenőrzésének koordinálása,
  • PPAP alkatrészek minősítése, elbírálása,
  • Beszállítókkal, társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Alkatrész beérkezések nyomon követése,
  • Reklamációk kezelése, szerkezet eltérési kérelmek elkészítése,
  • Beszállítók auditálása, és folyamatos fejlesztése,
  • Dokumentáció naprakész kezelése

Elvárások:

  • Autóiparban szerzett 2-3 éves minőségbiztosítási tapasztalat (ISO TS 16949),
  • FMEA, APQP, PAPP, MSA, SPC, Control Plan, 8D ismeret, belső auditori képesítés,
  • Felsőfokú műszaki (preferált gépészmérnöki) végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Biztos, határozott fellépés,
  • Aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés,
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • Karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • Széles körű béren felüli juttatásokat.

Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Heves
Heves
Kategória Egyéb