www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk szakembert:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vásárolt alkatrészek, anyagok ellenőrzésének koordinálása,
  • PPAP alkatrészek minősítése, elbírálása,
  • Beszállítókkal, társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Alkatrész beérkezések nyomon követése,
  • Reklamációk kezelése, szerkezet eltérési kérelmek elkészítése,
  • Beszállítók auditálása, és folyamatos fejlesztése,
  • Dokumentáció naprakész kezelése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO TS 16949),
  • FMEA, APQP, PAPP, MSA, SPC, Control Plan, 8D ismeret, belső auditori képesítés,
  • Felsőfokú műszaki (preferált gépészmérnöki) végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Biztos, határozott fellépés,
  • Proaktív, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat.

Amit nyújtani tudunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • Nemzetközi projekteket és részvételt külföldi kiküldetéseken;
  • Karriermenedzsment;
  • Versenyképes fizetés és széles körű béren felüli juttatások.

Munkavégzés helye: Heves megye

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen lehet.

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol