A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • Vásárolt alkatrészek, anyagok ellenőrzésének koordinálása,
  • PPAP alkatrészek minősítése, elbírálása,
  • Beszállítókkal, társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Alkatrész beérkezések nyomon követése
  • Reklamációk kezelése, szerkezet eltérési kérelmek elkészítése,
  • Beszállítók auditálása, és folyamatos fejlesztése
  • Dokumentáció naprakész kezelése

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • széles körű béren felüli juttatásokat;

Elvárások:

  • Autóiparban szerzett 2-3 éves minőségbiztosítási tapasztalat (ISO TS 16949),
  • FMEA, APQP, PAPP, MSA, SPC, Control Plan, 8D ismeret, belső auditori képesítés
  • Felsőfokú műszaki (preferált gépészmérnöki) végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Biztos, határozott fellépés,
  • Aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

ZF Hungária Kft.
3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Jelentkezés e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Régió
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Heves
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Mérnök / Műszaki, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat
2 év