www.cvonline.hu
Beszállítói minőségfejlesztő mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.16.
Hirdetés azonosító: 853194
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Autóipari termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi megbízónk számára keresünk új munkatársat

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖKI
pozícióra

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- beszállítók minőségügyi teljesítményének figyelése, auditálása, folyamatos fejlesztése
- beszállítók támogatása a problémamegoldásban minőségi és szállítási reklamációk esetén
- lehetséges beszállítók auditálása, értékelése
- beszállítók APQP folyamatának ellenőrzése
- első darab jóváhagyási folyamat támogatása
- gyártókapacitási vizsgálat végrehajtása
- gyártásindítás és teljes kapacitásra való felfutás biztosítása az előzetes felfutási tervek alapján

Követelmények
- felsőfokú műszaki végzettség
- tárgyalóképes, magabiztos ANGOL nyelvtudás mind szóban és írásban
- német nyelvtudás előnyt jelent
- autóiparban (gyártás) szerzett tapasztalat
- adminisztrációban szerzett tapasztalat
- egyszerre több dologra való figyelés képessége
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
- mobilitás (külföldi utak miatt)

- stabil munkahely, multinacionális környezet
- lehetőség szakmai fejlődésre
- versenyképes juttatási csomag
- külföldi utak