www.cvonline.hu

Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1141 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy német tulajdonban lévő, több mint 100 éves múlttal rendelkező járműgépészeti vállalat minőségbiztosítási csapatának tagja lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónkat a piacvezető technológia és az innovatív szemlélet a hazai gyártó cégek élvonalába emeli, a magyarországi kutató-fejlesztő központ folyamatos bővülése miatt keresik munkatársukat a fent nevezett pozícióba.

Feladatok

  • Termékbevezetés támogatása a beszállítónál (új és áttelepített termék egyaránt)
  • Aktív együttműködés a termékfejlesztés során(NPI)házon belül és a beszállító bevonásával
  • Aktív együttműködés a beszállítók közötti termék-áttelepítés során
  • Beszállító-fejlesztés, kiemelten a minőség, folyamat és alkalmazott módszerek területén
  • A stratégiai beszerzés támogatása, új beszállító keresés és jóváhagyás folyamatban (rendszeraudit is)
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal

Elvárás

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat minőségi rendszerek alkalmazásában (például TPS, 5S, 6-Sigma)
  • Többéves beszállító fejlesztési tapasztalat
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Amit nyújtunk

  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • A legmagasabb szintű technológiai háttér
  • Egyénre szabott juttatások
  • Nemzetközi csapat
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő