www.cvonline.hu

Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1373 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
 pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális gyártócég.

Munkavégzés helye:
Pest megye, Budapest vonzáskörzete

Feladatok:
  • APQP folyamat koordinálása
  • Teljes körű támogatás nyújtása beszállítói minőségügyi oldalról a projekt korai fázisától kezdve egészen az SOP-ig
  • A beszállítók minőségügyi teljesítményének felügyelete, javítása
  • Üzemi körülmények közti teszt (Run@Rate) elvégzése beszállítóknál
  • Szakmai támogatás nyújtása beszállítói próbagyártás, elsődarab gyártás során
  • Auditok végrehajtása, kiértékelése, intézkedési tervek felügyelete
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség
  • Új termék bevezetésében, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari cégnél, beszállító-fejlesztésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Autóipari szabványok, folyamatok ismerete
  • VDA 6.3 és/vagy ISO/TS auditori végzettség/tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, rugalmasság, konfliktuskezelés
Előny:
  • Német nyelvtudás
Egyéb információ:
  • Alapbéren túl széles körű kiegészítő juttatások
  • Utazási-, vagy albérlettámogatás
  • Nyelvtanulási támogatás
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő