www.cvonline.hu

Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.14.
Hirdetés azonosító: 1052446

Multinacionális gyártópartnerük számára keresünk Beszállítói minőségfejlesztő mérnök munkatársat.

Feladatok:

- Új és átépített termékek bevezetésének támogatása a beszállítónál
- Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal
- A stratégiai beszerzés támogatása
- Új beszállítók keresése, jóváhagyása
- Beszállítófejlesztés, főként a minőség, a folyamat és a módszerek területén
- Aktív együttműködés a beszállítók közötti termékáttelepítések során

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
- Gyakorlati tapasztalat minőségirányítási rendszerek alkalmazásában
- Több éves beszállító fejlesztési tapasztalat
- Önálló, eredményorientált munkavégzés
- Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján