www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1003421

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Új beszállítói felmérések, beszállítói auditok elvégzése
  • A beszállítói teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál
  • Szisztematikus beszállítói fejlesztési akciók és programok végrehajtása
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Több éves beszállítói fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949 szabványismeret
  • APQP, PPAP folyamat-ismeret és gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Észak-Dunántúl

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország