www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK (6848)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Elvárások:
•min.  középfokú műszaki végzettség
•hasonló munkakörben, ill. műanyag fröccsöntésben szerzett releváns tapasztalat
•tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•alkalmanként külföldi kiküldetés vállalása

Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, rugalmas
•precíz, terhelhető, jó problémamegoldó
•feladatorientált, kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalókészség

Előnyök:
•felsőfokú műszaki végzettség
•német nyelvismeret

Feladatok:
•beszállítókkal való műszaki kapcsolattartás és együttműködés
•műszaki egyeztetések, beszállítói reklamációk lebonyolítása
•problémafelmérések elvégzése, együttműködés a felelős műszaki csapattal
•beszerzési folyamatok támogatása
•kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztikával, termeléssel, fejlesztéssel, minőségüggyel)
•beszállítók auditálása és beszállítói fejlesztések
•egyéb operatív feladatok elvégzése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•mobiltelefon és laptop
•szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
•Sopron

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.