www.cvonline.hu

Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 981616
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nagy múltra visszatekintő, nemzetközi vállalat, mely az alábbi munkakörbe keres kollégát:

Feladatok:

  • Beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Közép-Kelet Európai régióban
  • Beszállítók monitorozása, értékelése, auditok lebonyolítása, szükség esetén javító intézkedések bevezetése
  • Biztosítani, hogy a beszállítók megfeleljenek a vállalat minőségbiztosítási követelményeinek
  • Globális beszerzési döntések támogatása
  • KPI mutatók készítéseés után követése
  • Szoros együttműködés a K+F részleggel és a stratégiai beszerzéssel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális vállalatnál, SQA területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • ISO 9001, OHSAS 18000 és ISO 14001 rendszer ismerete
  • FMEA, Control Plan, 8D, SPC/CPK elemzés
  • Analitikus szemlélet
  • Csapatjátékosság
  • Jó problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil, vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya