www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális megbízónk részére keresünk beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • A beszállított alkatrészekkel kapcsolatos minőségügyi problémák kezelése; rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új termékek, projektek bevezetése APQP alapján, PPAP dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyatása
  • Első termék riportok készítése
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, a szükséges javító intézkedések felügyelete, nyomon követése
  • A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése
  • Minőségügyi dokumentumok készítése és folyamatos karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, felelősségtudat, kreativitás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő