www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 236 napja lejárt

K01BMM

Pest megyei cég megbízásából keresünk Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén az azonnali intézkedések megtétele;
  • Beszállítói alkatrészek nem megfelelőségének kezelése;
  • Beszállított alkatrészek minőség ellenőrzési felügyelete;
  • Minőségügyi ellenőrzéseken lévő alkatrészek felügyelete, menedzselése;
  • Beszállított alkatrészek reklamációjával kapcsolatban fellépő költségek kezelése;
  • Beszállított alkatrész minták kezelése.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás;
  • Műanyagipari területen szerzett tapasztalat.

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő