www.cvonline.hu
Beszállítói minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.10.
Hirdetés azonosító: 856427
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális autóipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A beszállított alkatrészek hibáinak kommunikálása a beszállítók felé, illetve a reklamációkra adott hatékony hibaok-elemzések, javító- és megelőző intézkedések biztosítása
  • Beszállítói eredmények rendszeres monitorozása és az esetleges kockázatok jelzése a felettes felé
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal a beszállított termékek minőségének folyamatos javítása céljából
  • A beszállítók minőségbiztosítási rendszerének értékelése
  • Beszállítói minőségrendszer, gyártási, folyamat és termékauditok levezetése, támogatása
  • Együttműködés a minőségbiztosítási, beszerzési, termékfejlesztési és logisztikai szervezetekkel a nem megfelelő termékek kezelésével kapcsolatban.

Elvárások:

  • Befejezett gépészmérnöki vagy egyéb műszaki diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős gyártástechnológiai tapasztalat (minimum 2-3 év)
  • Érdeklődés a minőségbiztosítás iránt
  • Autóipari szabványismeret előnyt jelent
  • Erős MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség