www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1255 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Beszállítói reklamációkezelés, 8D módszerrel
  • Közreműködés a termelési osztályokkal illetve a központi minőségirányítással
  • Szükség esetén beszállítói audit lebonyolítása (minőségi problémára koncentrálva)
  • Beszállítói megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • Eszkalációs meetingek szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész, minőségirányítás)
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol szakmai nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerek, módszerek ismerete (Global8D, FMEA, SPC, PPAP stb.)
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a lenti címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő