www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Régió: Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.07.28.
Jelentkezési határidő: 2012.12.16.
Hirdetés azonosító: 412925

Nemzetközi világvezető autóbeszállítói partnerünk keres Heves megyei gyárukba beszállítói minőségbíztosítási mérnököt.

Feladatok:

- A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása
- Javító intézkedések kiértékelése
- Szükség esetén eszkalációs programok, fejlesztő programok koordinálása
- Helyi támogatás biztosítása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Minőségorientált gondolkodás
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai és személyes fejlődés biztosítása
- Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatalos és dinamikus csapatban
- Attraktív juttatási csomag
- Nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján