www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.04.30.
Jelentkezési határidő: 2012.10.15.
Hirdetés azonosító: 398684

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Elektronikai alkatrészgyártás (panel-, kábel- vagy chip gyártás)  területén szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 8D ismeret
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés, kiváló problémamegoldó képesség, feladatorientált személyiség, minőségorientált gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny, de nem feltétel:

  • Autóipari beszállítónál szerzett gyakorlat
  • SMT technológia magas szintű ismerete
  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Auditori tapasztalat
  • Beszállítói minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • IPC ismeret
  • SAP ismeret

Főbb feladatok:

  • Termelési anyagok minőségének biztosítása
  • Beszállítók auditálása
  • A beszállított alkatrészekkel (HDD, IC és Optical Drives) kapcsolatos reklamációs ügyintézés
  • Beszállítóval szemben felmerülő költségek összegyűjtése, a kiterhelés támogatása
  • 8D riportok kiértékelése
  • Zárolások, zárolt raktárkészletek kezelése
  • Válogatási és utómunkálati akciók bonyolítása
  • Szoros együttműködés a bejövő áru ellenőrzéssel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított alkatrészek minőségi mutatóinak folyamatos javítása érdekében
  • A beszállító fejlesztő és eszkalációs programok támogatása

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)