www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Partnercégünk számára keresünk munkatársat

pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, auditálás
  • Beszállítók részére megküldött reklamációk nyomon követése
  • Beszállítótól érkező válaszok / problémamegoldások elemzése, szükség szerint intézkedések meghozatala
  • Beszállítókkal kapcsolatos dokumentációk, statisztikák vezetése
  • A beérkező áruk ellenőrzésére vonatkozó ellenőrzési módszerek, eszközök kiválasztása, tervek kidolgozása és felülvizsgálata
  • Együttműködés a  társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat (elektronikai alkatrészek)
  • Minőségirányítási elvek, minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO/TS, 8D, APQP, FMEA stb.)

Egyéb információ:

  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest