www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 76 napja lejárt
Czibi Zsolt, NC programozó. 2012 óta dolgozik a Diehl Aircabin Hungary Kft-nél.

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott több, mint 16.000 alkalmazottunkkal a holnap technológiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keresünk Téged:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • megrendelések végrehajtása, ellenőrzése, kezelése
  • szállítások időbeni és minőségi teljesítésének ellenőrzése, felügyelete
  • reklamációk kezelése
  • minőségbiztosítási jelentések készítése
  • szállítók és szállítások koordinálása

Amit kérünk Tőled:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP, MS Office programok ismerete
  • magabiztos német nyelvtudás (angol előny)
  • jó kommunikációs készség, konfliktuskezelési képesség
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • németországi betanulás (4-8 hét) vállalása

Amiért minket válassz:

  • fejlődési lehetőség egy különleges iparágban
  • izgalmas kihívások
  • versenyképes juttatás

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a pozíció által támasztott elvárásoknak és szívesen kipróbálnád magad egy új területen, valamint szakmailag is továbbfejlődnél, akkor nincs más dolgod, mint eljuttatni a német és magyar nyelvű önéletrajzodat!

Diehl Aircabin Hungary Kft.
Czipa Krisztina
4300 Nyírbátor, Ipari Park utca 9.

Helyek Nyírbátor
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német