www.cvonline.hu

Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 326 napja lejárt

    A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

BESZÁLLÍTÓI Minőségbiztosítási Mérnök

Munkaköri feladatok

  • A beszállítók minőségügyi teljesítményének mérése, nyomon követése.
  • A beszállítói minőségügyi problémák kezelése.
  • Beszállítói reklamációk indítása, szükséges információk bekérése.
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, a szükséges javító intézkedések felügyelete, nyomon követése
  • Beszállítói 8D-k bekérése, elkészítés koordinálása,
  • Bejövő áru vizsgálati tervek készítése.
  • A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség. Előny: gépész, vagy kohómérnök
  • Aktív német nyelvismeret.
  • Minőségbiztosítási eljárások ismerete: 8D, FMEA, SPC, PPAP.
  • Gyártó/termelő vállalatnál minőségbiztosítás területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Tapasztalat beszállítói minőségbiztosítás területén.
  • Eredmény- minőség-, és vevőorientált szemlélet.
  • Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a minőségügy területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német