www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnercégünk csapatába keresünk minőségbiztosítási mérnököt, gépész, vagy villamosmérnök végzettséggel. Partnerünk termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

Pozíció azonosító: Szo1PSQA
Kategória: Minőségbiztosítási mérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - középfok
Munkavégzés helye: Vas megye
Feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén informálás
  • Beszállítói alkatrészek nem megfelelőségének kezelése
  • Beszállított alkatrészek minőségellenőrzési mérnöki munkája
  • Minőségügyi ellenőrzéseken levő alkatrészek felügyelete, menedzselése
  • Módosítási jelentések kezelése, nyomon követése

Elvárások:

  • Villamosmérnök, vagy gépészmérnök végzettség
  • Hasonló területen, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvismeret
  • Minőségbiztosítási eszközök használata (FMEA, Control Plan, 8D)

Egyéb információ:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német