www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1003903

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Beszállítói minőségbiztosítási folyamatok bevezetése, működtetése, ellenőrzése és karbantartása
  • Felügyeli, hogy a gyártási folyamatban felhasznált anyag megfelelnek a minőségi elvárásoknak
  • Belső és külső jelentési rendszer működtetése, fejlesztésére irányuló javaslattétel
  • Teljesítmény mutatók nyomon követése, szükség esetén javitó intézkedések kezdeményezése
  • Selejt, illetve minőségi problémás anyagok beszállítóhoz való visszaszállítása
  • A beszállítói reklamációk teljes körű kezelése
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
  • FAI riportokhoz szükséges dokumentációk gyűjtése, rendszerezése, analizise, s továbbítása a termékért felelős dizájnerek felé.
  • SQA –hoz kapcsolodó termékdokumentációk elkészítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • Jó angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek, Windows, Microsoft Office
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése