www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Veszprém megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Beszállított alkatrész probléma esetén a beépülő alapanyag hiba verifikálása a társterületekkel és a vállalat projektvezetőivel közösen
  • Beszállítói reklamáció indítása (a minőségügyi szoftverben), a reklamáció kikommunikálása a beszállítónak, mintadarabok kiküldésének megszervezése
  • Beszállítói (minőségügyi és logisztikai) reklamációk teljes körű ügyintézése (beleértve a beszállítói 8D kiértékelését is)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése, rendszeres jelentések készítése
  • Beszállítói auditokban való részvétel és a vevői auditok esetén a beszállítói minőségügy képviselete
  • Heti selejtmeetingeken a beszállítói problémákról való beszámolás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat autóipari beszállítói minőségügyi mérnökként
  • Minőségügyi ismeretek aktív alkalmazása elsődleges követelmény
  • ISO/TS16949 és VDA6.3 ismeret
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Magas minőség tudatosság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Probléma megoldási gyakorlat

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Kérjük a tárgyban megjelölni a megpályázott pozíció megnevezését!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő