www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

Veszprém megyei járműipari beszállító megbízó Partnerünk részére keresünk önállóan dolgozni tudó, kellő határozottsággal rendelkező Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Jelentések készítése az első mintavételi tesztekről
  • Beszállítói auditok, termékauditok végrehajtása
  • Beszállítói reklamációk feldolgozása, első minták kiértékelése, teljesítmény értékelése
  • Beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • FMEA és 8D riportok készítésében való aktív részvétel
  • Minőségügyi jelentések, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny: felsőfokú gépészmérnök/minőségbiztosítási végzettség)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • TS 16949, VDA szabvány ismeret
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóan dolgozni tudó, határozott személyiség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő