Beszállítói minőségbiztosítási mérnök-Veszprém (Ref.szám: RE-1338)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2017.02.19.
Hirdetés azonosító: 981577

Feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén informálás
  • Beszállítói alkatrészek nem megfelelőségének kezelése
  • Beszállított alkatrészek minőségellenőrzési mérnöki munkája
  • Minőségügyi ellenőrzésen levő alkatrészek felügyelete, menedzselése
  • P1, P0 projektekkel kapcsolatos csekklisták, módosítási jelentkezések kezelése, nyomon követése

Elvárások:

  • Műszaki diploma (elektronikai előny)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Tapasztalat beszállítói kapcsolattartás területén előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • PDCA, SPC, FMEA, 8D módszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Elektronika / Telekommunikáció, Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Mérnök
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő