www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Vas)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, megbízható, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Beszállítói reklamációk készítése, javító intézkedések követése
  • Beszállítói teljesítmények értékelése, beszállítók menedzselése
  • Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • 8D riportok kiértékelése, követése
  • Válogatási / utómunka akciók szervezése
  • Folyamatok optimalizálásában és problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (minőségbiztosítás területén)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő