www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Vas megye)

  • A hirdetés 511 napja lejárt

8D, APQP, ISO 9001, ISO 14001 – ismerősek számodra? Nem csak ismerős, de alkalmazni is tudod őket? Szeretsz szervezkedni, fejleszteni, kiválasztani, kapcsolatot tartani, minőségügyi auditokat vezetni? Magabiztosan beszélsz angolul, műszaki/villamos/gépész/ vagy minőségügyi felsőfokú végzettséged van, legalább 2 éve munkálkodsz minőségügyi területen, valamint egy jó adag problémamegoldó készséggel, pontossággal és precizitással vagy megáldva és mindezt a beszállítókkal való együttműködésben hasznosítani is tudod? Akkor ne késlekedj! – ugyanis Vas megyei multinacionális megbízónk újonnan induló üzletéhez keresünk munkatársat Beszállítói minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Érdekelnek a további részletek? Kíváncsi vagy a feladatokra, elvárásokra és a jelentkezés módjára?

Feladatok:

  • Termék és folyamat bevezetések, jóváhagyások támogatása, termékbevezetés előzetes minőség tervezése
  • Beszállítók menedzselése a beszállítói portfólió és termékcsoport stratégia alapján, kockázatértékelés, termékminőség előre tervezés (APQP)
  • BOM listák ellenőrzése, a specifikációk kiadása
  • Közreműködés a beszállítók kiválasztásában
  • Beszállítói hibás anyagok reklamációja, visszaküldése, a beszállítói oldal teljesítményértékelése, beszállítók fejlesztése
  • Megbeszélések szervezése, lebonyolítása, reklamációkezelés
  • 8D jelentések készítése
  • Első minta jóváhagyás folyamat felügyelete
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, szoros együttműködés a beszerzési osztállyal
  • Bejövő áru ellenőrzés és nem megfelelő anyagok kezelésére vonatkozó folyamatok fejlesztése
  • Szükség esetén eszkalációs programok, fejlesztő programok koordinálása
  • Auditok elvégzése
  • Minőségügyi elvárások figyelembevétele a termelési folyamat kialakítása során

Elvárások:

  • Műszaki villamos-, vagy gépész-, vagy minőségügyi mérnök felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat (autóiparban szerzett tapasztalat előny)
  • Minőségügyi auditokban szerezett jártasság
  • Megbízható folyékony angol nyelvtudás
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • ISO 9001 és/vagy ISO 14001 szabvány szabályainak és előírásainak ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság

NE KÉSLEKEDJ! Küldd el pályázatodat MOST! Word formátumban, fényképpel ellátva, magyar és angol nyelven bruttó bérigényed megjelölésével!

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő