www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (V01Bem-Ve)

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

V01Bem-Ve

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk beszállítói minőségbiztosítási mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén informálás,
  • Beszállítói alkatrészek nem megfelelőségének kezelése
  • Beszállított alkatrészek minőségellenőrzési mérnöki munkája
  • Minőségügyi ellenőrzéseken levő alkatrészek felügyelete, menedzselése
  • Módosítási jelentések kezelése, nyomon követése
Tapasztalat:
  • Felsőfokú műszaki végzettség, elektronikai előny,
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • FMEA, PDCA, SPC, 8D módszerek ismerete

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő