www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (SQE)

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari termékeket gyártó, autóipari multinacionális vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Az APQP folyamatok elősegítése a beszállítókkal és a termékfejlesztő csoporttal;
Költség visszanyerési folyamat támogatása;
A beszállítói minőség-tervek felülvizsgálata és jóváhagyása;
Beszállítókkal való napi kapcsolattartás;
Beszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése;
PPAP jóváhagyási folyamat menedzselése;
Beszállítói termék és folyamat auditok végrehajtása

Követelmények:

Mérnöki végzettség (műszaki területen)
Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett 3 éves szakmai gyakorlat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Autóiparban szerzett tapasztalat
ISO 9001, ISO /TS 16949 ismerete
Microsoft Office ismeret

Munkavégzés helye:

Vác környéke, Pest megye észak-keleti része

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Letelepedési támogatás v. bejárás támogatása
Multinacionális, stabil vállalati háttér és fejlődési lehetőség
Felelősségteljes munkakör
Caferia, bónusz

Helyek Heves
Heves
Salgótarján
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior Sales Manager

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner, ...
Budapest

Beszállító fejlesztő mérnök (SDE)

Trenkwalder Kft

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk ...
Komárom-Esztergom, Magyarország

Villamosmérnök (PLC terület)

Tatabánya környékén tevékenykedő autóipari Part...