www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQE)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1053834

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Beszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Elősegíti az APQP folyamatot a beszállítókkal és a termékfejlesztő csoporttal
  • PPAP jóváhagyási folyamat menedzselése
  • Költség visszanyerési folyamat támogatása
  • Felülvizsgálja és jóváhagyja a beszállítói minőség-terveket
  • Beszállítói termék és folyamat auditok végrehajtása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett 3 éves szakmai gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001, ISO /TS 16949 ismerete
  • Microsoft Office ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQE), Vác-Balassagyarmat térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország