www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (SQA)

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,

jászberényi multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az új, potenciális beszállítók értékelése

  • Minőségügyi rendszer kialakításában való részvétel és annak működtetése

  • Részvétel az első minta folyamatban

  • Minőségügyi mutatatók elemzése, hibák fejlesztési lehetőségek feltárása

  • Javító intézkedések nyomon követése, ellenőrzése

  • A rendszeres ellenőrzések, különösen az alacsony teljesítményt nyújtó beszállítók fejlesztése érdekében

  • A hibák azonosítása és kijavítása határidőn belül, megelőző intézkedések meghozatala

  • Rendszeres riportálás

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóba és írásban

  • 1-2 év gyártási környezetben szerzett gyakorlat

  • Utazási hajlandóság

  • Jó kommunikációs készség

  • Problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a  E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Jászberény
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol