Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (SQA) - Kecskemét (Referenciaszám: HM-476)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1066796

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártómérnökökkel
  • Felelősség a belső minőségügyi előírások, vevői szabványok előírásainak megfelelő dokumentáció, folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozásáért, dokumentálásáért és bevezetéséért
  • Felelősség a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért
  • Aktív részvétel a belső és külső auditokban, vállalati önértékelésekben
  • Szervezet felkészítése minőségügyi auditokra

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1-2 év hasonló munkakörben, termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Minőségügyi technikák ismerete (pl. FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-476-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -