www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Ref.szám: FE-526)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.18.
Hirdetés azonosító: 778343

Elvárások:

  • Műszaki diploma (villamos- vagy gépészmérnök végzettség preferált)
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 8D, APQP/PPAP, FMEA, SPC ismeret
  • ISO/TS 16949 szabvány alapos ismerete
  • Pontosság, rendszerező készség, önállóság

Előny:

  • Finommechanikai sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Főbb feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok minőségének biztosítása
  • Részvétel a beszállítói auditokon
  • A beszállított alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk ügyintézése
  • 8D riportok kiértékelés
  • Zárolások, zárolt készletek kezelése
  • Válogatási és utómunkálati akciók szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartása beszállítókkal a folyamatos minőségfejlesztés érdekében
  • A beszállító fejlesztő és eszkalációs programok támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-526-os referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő