Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ4665)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1058310
lejárt

Móri multinacionális, autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Miért lehet vonzó Ön számára ez a lehetőség?

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
- Utazási lehetőség

A pozíció betöltésével elérni kívánt cél:
- Beszállítói teljesítményriportok összeállítása
- Beszállítói auditok és riportok végrehajtása
- Beszállítói teljesítménnyel kapcsolatos adatok összehasonlítása
- Megváltozott/új termékek bevezetésénél a beszállítói PPAP kérvények jóváhagyása
- Beszállítói minőségügyi folyamatok irányítása
- Szoros munkakapcsolat kialakítása a beszállítói kapcsolattartókkal
- Beszállítói folyamatok rendszeres felülvizsgálata
- Kaizen módszerrel és fejlesztésekkel kapcsolatos tevékenységek nyomon követése

Milyen főbb tevékenységekre számíthat ebben a munkakörben?
- Beszerzés támogatása
- Meglévő és új beszállítók értékelése
- Folyamat auditok végrehajtása
- Javaslattétel a folyamatos beszállítói fejlesztésre, valamint a haladás nyomon követése
- Fejlesztésre szoruló területek feltérképezése, megoldások bevezetésének irányítása
- A vállalat telephelyeinek támogatása a felmerülő minőségügyi, logisztikai, illetve a beszállítói minőségbiztosítási dokumentumokkal kapcsolatos problémák esetén
- Hibaok (gyökér-ok) elemzésben való közreműködés
- PPAP, SPC és beszállítói teljesítmény méréssel, értékeléssel kapcsolatos minőségügyi eszközök alkalmazása
- Beszállítói PPAP dokumentáció elvárásoknak megfelelő archiválása
- Riportolás

Melyek a sikeres pályázathoz szükséges kritériumok?
- Mérnöki, vagy más releváns felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat autóipari beszállítókkal kapcsolatban
- Magabiztos legalább középszintű angol és német nyelvtudás szóban és írásban
- Tapasztalat ISO/TS 16949, VDA 6.3 auditban
- Termék megfelelőség érvényesítésével kapcsolatos tapasztalat
- 8D módszer gyakorlati ismerete
- Kaizen, 5S, Six Sigma eszközök alkalmazásában szerzett releváns tapasztalat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.