Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ4370)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1028011

Székesfehérvári, autóiparban kiemelt szerepet betöltő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat a

következő pozícióba:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- A beszállított alkatrészekkel kapcsolatos minőségügyi problémák kezelése; rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal.

- Új termékek, projektek bevezetése APQP alapján, PPAP dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyatása.
- Első termék riportok készítése.
- Beszállítói auditok lebonyolítása, a szükséges javító intézkedések felügyelete, nyomon követése.
- A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése.
- Minőségügyi dokumentumok készítése és folyamatos karbantartása.

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök).
- Középszintű, aktív angol nyelvtudás.
- Ms Office felhasználói szintű ismerete.
- Precizitás, felelősségtudat, kreativitás.

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Negyedéves bónusz
- Színes, változatos munka
- Utazási lehetőség
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">