Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: KJ-503)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.02.
Hirdetés azonosító: 645540

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat SQA területen
  • Autóipari tapasztalat
  • Autóipari normák ismerete

Főbb feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói teljesítmény értékelése
  • Beszállítói első minták kiértékelése
  • Prezentációk, minőségügyi jelentések készítése
  • Minőségi színvonal felügyelete
  • Közreműködés az FMEA-k és 8D riportok készítésében
  • Beszállítói auditok, termékauditok végrehajtása
  • Jelentések készítése az első mintavételi tesztekről
  • Különleges engedélyezések előkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem!
  • Utazási költségtérítés, éves prémium, étkezési hozzájárulás
  • Stabil munkahely egy folyton fejlődő cégnél
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű pályázatát e-mail címünkre és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-503-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnáll a 20-417-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő