Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - MÓR (Referenciaszám: PJ2498)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.09.12.
Jelentkezési határidő: 2014.02.08.
Hirdetés azonosító: 652414
lejárt

Móri multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Kapcsolattartás a hazai és a külföldi beszállítókkal
- Beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése
- Minőségügyi problémák azonosítása és megoldások támogatása
- Minőségbiztosítási statisztikák elkészítése (CPK, CMK, PPK)
- Jelentések készítése a vezetőség számára

- Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
- Vevői auditokban való részvétel

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi (minőségbiztosítási mérnök) végzettség
- Minimum 4 éves minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (autóipar)
- Minőségbiztosítási statisztikák készítésében szerzett tapasztalat (CPK, CMK, PPK)
- Elemzési technikák, autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (PPAP, VDA/TS)
- Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban is!)
- B kategóriás jogosítvány
- Utazási hajlandóság

Előny:
- Német nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag, bónusz
- Bejárási vagy albérlet támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:Link megjelenítése