Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Mór (Referenciaszám: HM-732)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.05.03.
Hirdetés azonosító: 1069679

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban
  • Együttműködés a beszállítói auditok során
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1-2 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Előny:

  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, bejárási támogatás
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait e-mailben.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-732-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő