www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Budapest)

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

Multinacionális, stabil hátterű partnercégünk részére keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Globális beszállítók folyamatos fejlesztése minőség, szállítás, termelékenység és költség területén
  • Beszállítók menedzselése a beszállítói portfólió és termékcsoport stratégia alapján
  • Új termék bevezetése APQP folyamat és PPAP lépések figyelembe vételével
  • Beszállítók képzése, a cég elvárásainak való megfelelőségre felkészítése
Elvárások:

  • 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett munkatapasztalat
  • Autóipari tapasztalat, ISO TS ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Földrajzi rugalmasság (esetenkénti utazások Európában)
Előny:

  • Német nyelvtudás
  • LEAN ismeret

Munkavégzés helye:

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.