www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, megbízható, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat Bács-Kiskun megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • Beszállítói reklamációk folyamatainak koordinálása, javító intézkedések meghatározása, megvalósulás nyomon követése
  • Új termékek és projektek bevezetésében való aktív részvétel, a nem megfelelő termékek előírások szerinti kezelésének felügyelete
  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatos jóváhagyási folyamatokban való részvétel
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, beszállítói minőségfejlesztések vezetése
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése és értékelése
  • A szakterületén dolgozó beosztottak munkájának felügyelete
  • Minőségügyi dokumentumok készítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves autóipari és minőségbiztosítási tapasztalat
  • VDA6.3 folyamatauditálásban tapasztalat
  • Határozott, célorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és gyors problémamegoldó képesség
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Utazási hajlandóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő