www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök AO02bmm

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat Komárom-Esztergom megye területére.

Pozíció azonosító: O02bmm

Kategória: Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • A beszállítók minőségügyi teljesítményének folyamatos nyomon követése,
  • A napi beszállítói minőségügyi problémák kezelése,
  • Beszállítói reklamációk indítása, szükséges információk bekérése,
  • A beszállítók probléma elhárító akcióinak nyomon követése,
  • Beszállítói 8D-k bekérése, elkészítés koordinálása,
  • Bejövő áru vizsgálati tervek készítése,
  • Válogatások koordinálása.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség,
  • Legalább két év, autóiparban szerzett beszállítói minőségbiztosítási mérnöki tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás ,
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, 8D folyamatismeret,
  • Autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete,
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség, és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:

  • VDA 6.3 szabványismeret,
  • VDA 6.3 auditori tapasztalat,
  • Német nyelvismeret.

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol