www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök AK01BMM

  • Frissítve 50 napja

Feladatok

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén az azonnali intézkedések megtétele;

  • Beszállítói alkatrészek nem megfelelőségének kezelése;

  • Beszállított alkatrészek minőség ellenőrzési felügyelete;

  • Minőségügyi ellenőrzéseken lévő alkatrészek felügyelete,

  • menedzselése;

  • Beszállított alkatrészek reklamációjával kapcsolatban fellépő költségek kezelése;

  • Beszállított alkatrész minták kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;

  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás;

  • Műanyagipari területen szerzett tapasztalat.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest