www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1095247
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-SQA15)

Feladatok:
  • Új beszállítók értékelése, helyi beszállítói minőségügyi koncepció létrehozása;
  • Rendszeres visszacsatolás a beszállítók részére az értékelési eljárás során;
  • Minőségügyi panaszok esetén akciótervek létrehozása;
  • Auditokon való rendszeres részvétel, beszállítók fejlesztése;
  • Javító intézkedések biztosítása;
  • Mérnöki támogatás a technológiai változásokra.

Elvárások:
  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség;
  • 1-2 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office ismerete;
  • Minimum középfokú, szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Utazási hajlandóság.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Tech People LÁBLÉC