www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási fejlesztő mérnök - INTS/9/45

  • Ez az állásajánlat 4 napon belül lejár

Nyíregyházi multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk kollegát

Beszállítói minőségbiztosítási fejlesztő mérnök

(Supplier Quality Development Engineer)

pozícióba

Ref.: INTS/9/45

Fő feladat: A vállalati üzleti stratégiának megfelelően a beszállítók körének kialakítása és fejlesztése a legmagasabb minőségben, a legmegfelelőbb ár-érték arány figyelembevételével.

Feladatok:

  • Potenciális új beszállítók auditja és minősítése a vállalati folyamat és döntési szintnek megfelelően
  • A beszállítói teljesítménymutatók pontos összegyűjtése és beszámolója a vállalati szabályoknak megfelelően
  • Rendszeres időközönkénti beszállítói audit elvégzése
  • Az esetleges fejlesztési lehetőségek feltárása, a fejlesztési folyamatok támogatása ennek megfelelően
  • Új és módosított gyártási folyamaton keresztülment alkatrészek jóváhagyási folyamatának vezetése a vállalatnál és a beszállítónál is
  • A szükséges javító intézkedések felügyelete, és nyomon követése a beszállítónál
  • Az alapanyagok, alkatrészek, szolgáltatások stb. javítására, fejlesztésére, költséghatékonyabbá tételére tett javaslatok támogatása
  • A Supply Chain által definiált folyamatok, operatív tevékenységek és beszámolók elkészítése a vállalat által kialakított kommunikációs, döntési és információs folyamatnak megfelelően

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi diploma (preferáltan mérnöki)
  • 2-3 év gyártó-termelőcégnél szerzett munkatapasztalat beszerzés vagy beszállítói minőségbiztosítási területen
  • Beszállítói minőségbiztosítási auditokban szerzett tapasztalat és/vagy tréning előnyt jelent
  • VDA 6.3., 6Sigma,
  • Kommunikációképes angol (aktív) nyelvtudás (+ német nyelv ismerete előny)
  • Céges utak (főként az EU-ban) vállalása

Ajánlat:

  • multinacionális cég
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Nyíregyháza