www.cvonline.hu
Beszállítói Minőségbiztosítási és Fejleszési Vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.18.
Hirdetés azonosító: 783593
lejárt

 Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft autóipari partnere számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  •  Minőségirányítással kapcsolatos kezdeményezések vezetése, fejlesztések támogatása a megfelelő beszállítói minőség elérése érdekében
  • APQP folyamat és projektek végrehajtása
  • Auditok levezénylése, fejlesztési tervek kivitelezése.
  • Lean és autóipari módszerek használata a projektek, minősítések folyamán
  • Az Új Termék Bevezetése programok támogatása
  • Az átalakítási programok támogatása globálisan, biztosítva a vevői és a gyártói minőségügyi követelményeket, megfelelve a szigorú beszállítói minősítésnek.
  • A termék és beszállítói stratégiák fejlesztése a beszerzői csapattal együttműködve, beleértve a minőségügyi és kereskedelmi stratégiákat
  • Hatékonyságnöveléssel kapcsolatos fejlesztések kivitelezése a társosztályokkal együttműködve
  • A Szállítói Mutatószám (Score Card) Eljárás koordinációja.
  • Új stratégiai beszállítók kiválasztása és minősítése
  • A beszállítói részleg támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú/mérnök végzettség
  • Minőségirányítási folyamatok magabiztos ismerete
  • Erős elméleti és gyakorlati ismeret a autóipar területen (FMEA, PPAP stb.)
  • Jó problémamegoldó képesség és mószertan (Pareto, Ishikawa, 8D, FMEA)
  • Auditokban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó képesség
  • Költségjavításra irányuló szemlélet
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

  •  Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai kihívások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.