www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási (diákmunka)

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1058796

Multinacionális vállalat számára a keresünk nappali tagozatos MÉRNÖK diákot területre
Feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás angol és magyar nyelven
  • Beszállítók által küldött termékek, anyagok minőségi mutatóinak mérése, javító intézkedések elkezdése
  • Reklamációk kezelése
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Visszajelzések készítése a beszállítók felé a minőségügyi kérdésekben
  • Kapcsolattartás a cég többi osztályával

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Villamosmérnöki, gépészmérnöki, folyamatmérnöki, mechatronikai mérnöki szakon folytatott tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • 6-sigma és lean alapismeretek előnyt jelentenek

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 830 forint/óra+ Cafeteria+Bónusz
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Ingyenes buszjárat

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "NCR-MGY".

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Heti minimum 30 óra vállalása Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, a környező településekről céges buszjárat