www.cvonline.hu

Beszállítói lean folyamatfejlesztő (Pest megye)

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Pest megyei székhelyű multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Beszállítói lean folyamatfejlesztő munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a beszerzési osztállyal a beszállítók kiválasztása kapcsán
  • Beszállítók Lean szemléletű fejlesztése a meghatározott gyártásfejlesztési koncepcióknak megfelelően
  • Fejlesztési programok implementálása, nyomon követése, támogatása
  • Fejlesztési programok kapcsán a különböző akciótervek, határidők, és felelősök meghatározása
  • Beszállítói Lean auditok lebonyolítása
  • Beszállítói Lean tréningek, workshopok szervezése
  • Helyi Lean mérnökök támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny)
  • Minimum 5 éves termelő vállalatnál szerzett lean tapasztalat
  • Maximális elkötelezettség a beszállítók fejlesztése felé
  • Magabiztos gyakorlati Lean ismeretek
  • VSM ismeretek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (50%)

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő