www.cvonline.hu

Beszállítói koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.31.
Hirdetés azonosító: 783694

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Beszállítói koordinátor
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Aktív kommunikáció a beszállítókkal, a kitűzött célok és minőségi paraméterek elérése érdekében
- Beszállítók szolgáltatási színvonalának és teljesítményének értékelése meghatározott paraméterek alapján
- Disztribúciós folyamatok optimalizálása és problémamegoldás
- Áruházi, raktári készletek és veszteség elemzése
- Termékek elérhetőségének biztosítása
- Termékcsoport selejt határértékének figyelemmel kísérése
- A folyamatokban érintett társosztályokkal való kapcsolatártás
Munkakör betöltésének feltételei: - Legalább középfokú végzettség
- 1-2 éves beszállítói kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Ellátási lánc területén szerzett gyakorlat
- MS Office alkalmazások ismerete
- Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség
- Jó elemzői készség
- Csapatmunkában való jártasság
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Felsőfokú gazdasági végzettség
- Beszerzési területen szerzett tapasztalat