Beszállítói kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök - INTS/9/144

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Beszállítói kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/144

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása
  • Javítóintézkedések nyomon követése a beszállítókkal
  • A problémamegoldó csoportban való aktív részvétel és koordináció
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelő területekkel és a logisztikával
  • Gyártási folyamat felügyelete, támogatás

Elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség
  • Német és/ vagy angol kommunikációképes nyelvtudás.
  • Hasonló munkakörben gyártó vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • MS Excel, Word magabiztos gyakorlati ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Autóipari cégnél szerzett  munkatapasztalat

Ajánlatunk

  • Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Karrierlehetőség
  • Reális bérezés
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Egyeb logisztikai állás, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző, Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű