www.cvonline.hu

Beszállítói hibaelemző mérnök

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 671422
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Alkatrészhibák felderítése, hardveranalízis, beszállítói kapcsolattartás

Feladatkör, felelősségek:    • Alkatrészhibák felderítése

• Hardveranalízis

• Beszállítókkal való kapcsolattartás, napi szintű angol nyelvhasználat szóban és írásban

• Javító intézkedések meghozatala

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Villamosmérnöki BA/MA diploma

• Unix/ Linux programozási ismeretek

• Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat

• Kiváló kommunikációs és koordinációs készség

• Határozott fellépés

• Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

• Lean 6 Sigma tapasztalat (SPC, FMEA, 8D, DMAIC)

• C, HTML, SQL nyelvek ismerete

• OEM/OCM tapasztalat

Nyelvtudás:    Folyékony angol és magyar nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy multinacionális vállalat, amely a fővárostól kb. 40 perc távolságra gyártja csúcskategóriájú adattároló-rendszereit.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest