www.cvonline.hu

Beszállítói háttérfejlesztő mérnök – beszerzés területére

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • Beszerzett tételek minőségtervezésének (APQP mátrix/beszállítói+projekt) koordinálása;
  • Beszerzési projektekben való aktív részvétel;
  • Alkatrészek első minta felszabadítási folyamatának koordinálása;
  • Új terméknél a minőségügyi és műszaki problémák nyomon követése a széria felszabadításig;
  • Beszállítók auditálása, és folyamatos fejlesztése;
  • Beszállítói értékelés;
  • Folyamatos fejlesztés a beszállítók minőségének javítására;

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • széles körű béren felüli juttatásokat;

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (preferált mechatronikai mérnök vagy villamos mérnök) végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Biztos, határozott fellépés,
  • Aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • ISO TS 16949, FMEA, APQP, PAPP, MSA, SPC, Control Plan, 8D ismeret, belső auditori képesítés
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

ZF Hungária Kft.
3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol